Przejdź do treści

Rekrutacja

Trwa rekrutacja do klasy 1 na rok 2024/25 . Zapraszamy nrodziców na spotkania indywidualne, potem zapraszamy dziecko na dzień lub dwa dni próbne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

W tym roku szkolnym 2023/24 w każdym momencie można dołączyć do klasy 1,2,3,4,5,6,7 (korzystając z bezpłatnego dwutygodniowego okresu próbnego) – szczegóły poniżej.

Zapisy prowadzi Dominika Adamczyk  – 602 353 613

Jak wygląda rekrutacja w naszej szkole

Najpierw zapraszamy na spotkanie rodziców (opiekunów) oraz dziecko. Jeżeli po spotkaniu obie strony nadal są zainteresowane współpracą, zapraszamy dziecko do naszej szkoły na bezpłatne 2 tygodnie próbne. Po tym czasie obie strony deklarują swoje stanowisko. Jeśli szkoła i rodzice są na TAK, podpisujemy umowę.

Do naszej szkoły można dołączyć w każdym momencie roku szkolnego. Jeszcze w tym roku zapraszamy na okres próbny, którzy pomoże podjąć Wam decyzję, czy decydujecie się na naszą szkołę i czy jeszcze w tym roku, czy może dopiero od września.

Ta strona używa technologii zwanej ciasteczkami w celach m. in. zbierania informacji o odwiedzinach na stronie. Ustawienia dotyczące ciasteczek możesz zmienić z poziomu przeglądarki internetowej. Więcej infromacji

Ta strona używa technologii zwanej ciasteczkami w celach m. in. zbierania informacji o odwiedzinach na stronie. Ustawienia dotyczące ciasteczek możesz zmienić z poziomu przeglądarki internetowej.

zamknij